O nas

Wrocław Mediator gospodarczy i pracowniczy Dominika Błażewicz

Dominika Błażewicz-
-mediator Wrocław

Właściciel

Dominika Błażewiczmediator w sprawach cywilnych (gospodarczych, biznesowych i pracowniczych) we Wrocławiu, absolwentka wydziału psychologii społecznej na Uniwersytecie w Opolu oraz Uniwersytetu Śląskiego na wydziale zarządzanie zasobami ludzkimi. Ekspert z obszaru prawa pracy i HR w sprzedaży, finansach, automotive i IT. Coach i trener umiejętności interpersonalnych, specjalista w zarządzaniu zmianą.
Mediator wpisany do wykazu instytucji i osób godnych zaufania, uprawnionych do prowadzenia postępowań mediacyjnych w sprawach karnych dorosłych i dla nieletnich, prowadzonego przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Szkoły mediacji ukończyła w Krajowym Centrum Mediacji oraz w Polskim Centrum Mediacji.  Członek Polskiego Centrum Mediacji, oddział we Wrocławiu w latach 2012-2013.

Misja

Konflikty potrafią zatrzymać w biegu nawet najlepszy biznes, ale wierzymy że nie ma sytuacji bez wyjścia i sporów nie do rozwiązania. Czasem radzimy sobie z nimi samodzielnie a czasem potrzebujemy wsparcia – kogoś kto rzuci nowe światło na sytuację, ostudzi emocje, a gdy zabraknie wiary w sukces rokowań – zmotywuje i zainspiruje. Ta perspektywa biznesu „z powrotem na właściwych torach”, jest naszą misją.

Wspieramy Twój biznes w zarządzaniu konfliktami poprzez mediację, konsultację lub szkolenia.

Pomagamy w rozwiązywaniu konfliktem poza sądem, bo wierzymy, że szkoda czasu na nieporozumienia i nerwów na procesy. Spory są nieodzownym elementem naszego życia, prywatnego i zawodowego a w związku z tym to nie sam konflikt jest istotą rzeczy, lecz sposób jego rozwiązania.